Slovensko Česko Poľsko Ukrajina
 Drukuj tę stronę

Kontakt

mapa


SCAME-Polska Sp. z o.o.
ul. Leśna 22
42-400 Zawiercie


Biuro i magazyn ul. Krzywa 3

Biuro handlowe i magazyn czynne:
Poniedziałek - Piątek w godzinach 7.00 - 15.30

DANE KONTAKTOWE

Funkcja Osoba Telefon E-mail

Zarząd

Prokurent Beata Węglicka 696 426 744 weglicka.beata@scame.pl

Dział finansowy / księgowość

Telefon   32 67 17 112 wew. 23
Telefon   32 67 17 114 wew. 23
Główna księgowa Beata Węglicka 696 426 744 weglicka.beata@scame.pl

Dział handlowy / zamówienia

Telefon   32 67 17 112 wew. 21,22
Telefon   32 67 17 114 wew. 21,22
Faks   32 67 17 115  
Zamówienia prosimy składać według numerów katalogowych i wysyłać na adres: handlowy@scame.pl
Specjalista ds. sprzedaży Łukasz Strzępek 660 477 989  
Asystent dz. handlowego Monika Sobczyk    

Przedstawiciele handlowi

Kierownik handlu Peter Srnka   668 462 095 srnka.p@scame.sk
Region:  Lublin / Rzeszów / Tarnów Tomasz Nowacki 692 424 781 nowacki@scame.pl
Region:  Kraków / Katowice / Opole Grzegorz Skorupa 604 798 746 gskorupa@scame.pl
Region:  Warszawa / Łódź / Radom Michał Olesik 662 249 829 olesik@scame.pl
Region:  Gdańsk / Olsztyn / Białystok Karol Tylman 696 426 743 tylman@scame.pl
Region:  Poznań / Szczecin / Toruń Karol Tylman 664 947 103 tylman@scame.pl
Region:  południowo-zachodni Konrad Machnik 728 315 307 machnik@scame.pl

Dział techniczny

Zapytania ofertowe i wyceny produktów nietypowych prosimy wysyłać na adres: techniczny@scame.pl

Dział ofert / wyceny

  Tomasz Skorupa 734 447 408 skorupa@scame.pl

Dział logistyki / magazyn

Telefon   32 67 17 112 wew. 24
Telefon   32 67 17 114 wew. 24
Kierownik dz. logistyki i magazynu Patryk Marczyk 662 249 818 magazyn@scame.pl
Magazynier - Kierowca Mateusz Łukasik 728 315 279  
Magazynier - Kierowca Kamil Nawrotek 728 315 267  
Magazynier Artur Roch    
       
© 2005 Scame, Engine and Design By Webcreators.sk   
Home | Firma | Dystrybucja | Produkty | infoPOINT | infoTECH | Dokumentacja