Slovensko Česko Poľsko Ukrajina
 Drukuj tę stronę

Produkcja

 FILOZOFIA
Filozofia Filozofia Scame jest oparta na najważniejszym założeniu: na ciągłym wytwarzaniu coraz bardziej funkcjonalnych, praktycznych i bezpiecznych produktów. Opiera się na rozwiązywaniu małych i dużych problemów związanych z użytkowaniem energii elektrycznej, również przez profesjonalistów, operatorów, elektroinstalatorów, aby dostarczyć wyroby, na które jest zapotrzebowanie. Jest to przewodnia zasada firmy, w której przejawia się profesjonalność, pozwalająca eksportować Know-how i współpracować z największymi światowymi firmami.
 STRUKTURA
Certyfikaty Firma Scame została założona w 1963 roku. W jej skład wchodzi siedem zakładów produkcyjnych zlokalizowanych we Włoszech i na świecie. W jej sieci jest zatrudnionych ponad 700 pracowników, którzy pracują w wielu fazach produkcji oraz pracowników zajmujących się sprzedażą i obsługą klienta. Dzięki swoim przedstawicielstwom w całych Włoszech, Scame jest stale do dyspozycji wszystkich swoich włoskich klientów, a dzięki siedmiu filiom rozmieszczonym na całym świecie, Scame zaopatruje swoich klientów w 77 krajach na pięciu kontynentach.
 CERTYFIKATY I SYSTEMY JAKOŚCI
Struktura Scame wytwarza w swoich zakładach ponad 14000 wyrobów skontrolowanych i potwierdzonych najważniejszymi światowymi znakami jakości jak: IMQ, VDE, SEMKO i in. Mając na uwadze wprowadzenie systemu zarządzania jakością, Scame już wcześniej poczyniło kroki, dzięki którym firma mogła otrzymać CSQ według norm UNI EN ISO 9001.
 PRZYSZŁOŚĆ  
Przyszłość Scame, jako producent jest zorientowany na zmiany rynkowe, jest przygotowany aby szybko reagować na potrzeby klienta. Z pomocą swoich handlowych partnerów czyli hurtowni, dystrybutorów zagranicznych i filii, jest w stanie sprostać zapotrzebowaniom klientów i szybko zaspokoić ich potrzeby. Przyszłość firmy Scame opiera się na rozwoju technicznym badaniom, które pozwolą na doskonalenie naszych wyrobów i zaspokojeniu klientów.

Foto galeria

© 2005 Scame, Engine and Design By Webcreators.sk   
Home | Firma | Dystrybucja | Produkty | infoPOINT | infoTECH | Dokumentacja