Slovensko Česko Poľsko Ukrajina
 Drukuj tę stronę

Sprzedaż


KOMPONENTY ELEKTRYCZNE DO DOMOWEGO I INNEGO UŻYTKU

Zasadą firmy Scame jest zapewnienie niezawodnego i bezpiecznego korzystania z energii elektrycznej w każdych okolicznościach. Z tego względu Scame wytwarza wiele rodzajów przenośnych i stałych gniazd i wtyczek, jedno- i wielo wyjściowych adapterów, podtynkowych i natynkowych gniazd i przełączników do instalacji telewizyjnych i telefonicznych oraz przedłużacze bębnowe, które rozwiązują wszystkie problemy z podłączeniem energii w różnych sytuacjach.

KOMPONENTY I SYSTEMY DO INSTALACJI SEKTORA PRODUKCYJNEGO I NIEPRODUKCYJNEGO
Scame wytwarza szeroką gamę komponentów i systemów do instalacji elektrycznych przeznaczonych do wytwarzania i używania energii elektrycznej w przemyśle, sektorze nieprodukcyjnym, zakładach rzemieślniczych, budownictwie, przemyśle okrętowym i wielu innych. Używanie tych komponentów i systemów gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo.

ROZDZIELNICE
Oferta Scame zawiera całą gamę skrzynek rozdzielczych przeznaczonych dla sektora przemysłowego, które są wyposażone w gniazda elektryczne (przemysłowego i domowego użytku) i zabezpieczenia. Oprócz tego Scame oferuje zmodernizowane przewodów przedłużających, które są przeznaczone do domowego i przemysłowego użytku, jak również sektor nieprodukcyjny, odpowiadają one nowym międzynarodowym technicznym przepisom IEC 61242 i IEC 61316.


AKCESORIA I KOMPONENTY DO INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
Firma Scame wytwarza akcesoria, które są stosowane do instalowania wyrobów przeznaczonych do użytku domowego i przemysłowego. Gama tych akcesoriów jest bardzo szeroka. Oprócz akcesoriów przeznaczonych do instalacji rur, oferujemy także kompletne zestawy do mocowania instalacji i urządzeń na ścianach, podłogach i sufitach.

 

Foto galeria

© 2005 Scame, Engine and Design By Webcreators.sk   
Home | Firma | Dystrybucja | Produkty | infoPOINT | infoTECH | Dokumentacja