Slovensko Česko Poľsko Ukrajina
 Drukuj tę stronę

Generalny katalog


ADAPTERY DO PRZEMYSŁOWYCH INSTALACJI

Adaptery są używane w urządzeniach elektrycznych na przykład do zmiany przemysłowego gniazda 230V na typ domowy, używane do przyłączania ręcznych urządzeń elektrycznych, zmiany gniazda 5-polowego na 4-polowe oraz 32A na 16A.GNIAZDA BLOKOWANE ADVANCE

System ten oferuje kompletny asortyment zestawów do instalacji elektrycznych. Zawiera skrzynki modułowe z listwą DIN lub bez, w których mogą być osadzone gniazda wszystkich typów IEC309 do instalacji przemysłowych.


 DOMOWE ŁĄCZNIKI IP55
Seria UNIBOX jest przeznaczona do modułowych zestawów łączników, gniazd i zabezpieczeń. Umożliwia montaż podtynkowy i natynkowy o stopniu ochrony IP40 i IP55, który jest optymalny do zastosowania w instalacjach domowych i przemysłowych.

 SKRZYNKI NA LICZNIKI ELEKTRYCZNE
Skrzynki na liczniki elektryczne są wywtarzane z wysoce odpornego termoplastu VALOX. Moga być instalowane na zewnątrz, standardowo w stopniu ochrony IP65, do montażu na podstawie, słupie albo podtynkowo.

Przedłużacze bębnowe PRZEDŁUŻACZE BĘBNOWE
Przedłużacze elektryczne są przeznaczone do podłączenia przenośnych urządzeń elektrycznych. Wytwarzane są w wielu wariantach charakteryzujących się długością i właściwościami zastosowanego kabla oraz ilością irodzajem gniazd.

 PUSZKI INSTALACYJNE
Puszki instalacyjne serii SCABOX są wytwarzane w szerokiej gamie wielkości, z dławnicami: zatrzaskowe IP44, skręcane IP55 i bez dławnic o stopniu ochrony IP56 oraz z przezroczystym wieczkiem. Puszki serii ALUBOX są wytwarzane z aluminium i przeznaczone są do użytkowania w specjalnych warunkach. Seria W-BOX przeznaczona jest do montażu podtynkowego i jest uzupełnieniem wersji natynkowych.

 OPRAWKI
Osobną grupę materiałów tworzą oprawki, nakrętki do ich mocowania, do szerokiego zastosowania do 2A. Oprawki oferowane są z gwintem E27 i E14 w dwóch kolorach, do zwykłych żarówek, oraz specjalne oprawki do żarników i oświetlenia halogenowego.

 WYŁĄCZNIKI PRZEMYSŁOWE
Wyłączniki serii MANOVRA są przystosowane do łączenia obiegów prądu do max 80A. Seria ISOLATORS oferuje kompletne przemysłowe wyłączniki od 20A do 160A. Seria TOP22 jest przeznaczona do obwodów sygnalizacyjnych i kontrolnych.

 AKCESORIA ELEKTROINSTALACYJNE

Elektroinstalacyjne kanały, rurki elektroinstalacyjne, opaski kablowe oraz akcesoria do mocowania na różnych powierzchniach.


 SKRZYNKI ROZDZIELCZE
Skrzynki serii DOMINO są przeznaczone do użytku domowego i przemysłowego z możliwością instalacji bezpieczników i innych urządzeń. Stopień ochrony skrzynek może być IP40 lub IP66.

 ROZDZIELNIE ELEKTRYCZNE
Skrzynki rozdzielcze serii EASYBOX są wytwarzane w wariancie LT z wysoce odpornego termoplastu VALOX. Mogą być montowane wewnątrz i na zewnątrz, natynkowo i podtynkowo.

 ROZDZIELNICE BLOCK
Rozdzielnice serii BLOCK są przeznaczone do użytku domowego i przemysłowego. Są przystosowane do montażu naściennego lub na stojaku. Rozdzielnice są oferowane bez wyposażenia lub w wielu wariantach, z bezpiecznikami lub bez. Montaż ich polega jedynie na podłączeniu kabla do listwy zaciskowej.

 ROZDZIELNICE BUDOWLANE
Łatwe do konfigurowania, uniwersalne rozdzielnice budowlane przeznaczone w celach montażowych. Przeznaczone są do użytkowania na małych i średnich budowach. MBOX jest również przystosowany do użytkowania w przemyśle ciężkim, rolnictwie i w innych miejsach gdzie wymagana jest wysoka odporność na uderzenie oraz chemiczne i atmosferyczne wpływy.

 LAMPY
Lampy natynkowe są przeznaczone do montażu na stałym podłożu z palnego i niepalnego materiału. Są zaliczone do II grupy lamp ze zwiększonym stopniem ochrony do IP55. Lampy wyposażone są w oprawki z gwintem E27 (max 100W).Osobną grupą są ręczne, przenośne lampy z kablem o długości 5m i 10m z oprawką E27 (max 60W).

 ROZDZIELNICE WYPOSAŻONE
Rozdzielnice z wyposażeniem są przeznaczone do użytku przemysłowego ale ich wykonanie charakteryzuje się dużą estetyką co umożliwia także ich zastosowanie w innych miejscach. Mogą być przystosowane do napięcia od 20 do 500V i nominalnego prądu do 125A. Maksymalny stopień ochrony, który można uzyskać wynosi IP66.

 WTYCZKI I GNIAZDA
Seria EUREKA jest stworzona w celu maksymalnego skrócenia czasu potrzebnego na podłączenie urządzenia. Szeroki asortyment z serii IEC309 pozwala na kompleksowe zaopatrywanie nawet najbardziej wymagających i nietypowych inwestycji.

 LISTWY ZACISKOWE, DŁAWNICE

Zaciski i listwy zaciskowe są stosowane do łączenia i przyłączania przewodów do max. średnicy 35mm2. Dławnice kablowe są przeznaczone do zachowania bezpieczeństwa i pożądanych parametrów przy podłączeniu kabla między różnymi urządzeniami aż do stopnia ochrony IP68.

© 2005 Scame, Engine and Design By Webcreators.sk   
Home | Firma | Dystrybucja | Produkty | infoPOINT | infoTECH | Dokumentacja