
Kod produktu: 240.3297 (Wtyczki przemysłowe)
Wtyczka natynkowa OPTIMA 32A 3P+N+E 6h 346-415V IP44/IP54
| Model: | Wtyczki przemysłowe stałe |
| Stopień ochrony IP: | IP44/IP54 |
| Częstotliowść pracy: | 60Hz |
| Napięcie znamionowe: | 346-415V |
| Kolor: | CZERWONY |
| Seria: | Seria OPTIMA |
| Ilość pól: | 3P+N+E |
| Pozycja godzinowa: | 6h |
| Prąd znamionowy: | 32A |
| Montaż: | MONTAŻ POWIERZCHNI |
| Rodzaj produktu: | WLOT |
| Zaciski: | zacisk śrubowy |
| Wykorzystanie: | Przemysłowy |
| Stopień ochrony: | Ochrona przy oblewaniu silną strugą wody |
| Rodzaj połączenia: | śruba |