
Kod produktu: 218.1637.K (Wtyczki przemysłowe)
Wtyczka OPTIMA 16A 3P+N+E 6h 346-415V IP66/IP67/IP69 czarna
| Stopień ochrony IP: | IP66/IP67/IP69 |
| Częstotliowść pracy: | 60Hz |
| Napięcie znamionowe: | 346-415V |
| Kolor: | CZERWONY |
| Seria: | Seria OPTIMA |
| Ilość pól: | 3P+N+E |
| Pozycja godzinowa: | 6h |
| Prąd znamionowy: | 16A |
| Montaż: | PRZENOŚNY |
| Rodzaj produktu: | WTYCZKA |
| Zaciski: | zacisk śrubowy |
| Wykorzystanie: | Przemysłowy |
| Stopień ochrony: | Wodoodporny |
| Rodzaj połączenia: | śruba |