SCAME - Nowe logo - Nowy wizerunek

W 2023 roku, kiedy Scame Parre S.p.A obchodzi 60-lecie istnienia, z dumą ogłasza wzmocnienie swojej pozycji poprzez nowy wizerunek firmy.

Posunięcie to wpisuje się w długoterminową wizję firmy dotyczącą wzrostu i rozwoju w środowisku przemysłowym, przy jednoczesnym zachowaniu naszych wartości, które na przestrzeni lat uczyniły nas trendsetterem.

Zmiana logo mówi o jego głębokim znaczeniu. Symbol „M w Scame” stał się głównym elementem nowego logo i jest manifestem nowego wizerunku wraz z historią obejmującą przemysł i e-mobilność, ale także pochodzenie firmy z gór Val Seriana.

Nowe hasło „ Feeling Connected ” pokazuje postawę firmy. Dzięki naszym rozwiązaniom i relacjom z klientami na całym świecie, ale także społecznościami w naszym najbliższym otoczeniu, wiemy, jak nawiązać właściwe połączenie.

Nowy wizerunek to nie tylko zmiana wizualna, ale także nowa obietnica złożona klientom, partnerom biznesowym i współpracownikom. „Chcemy, aby nasza marka odzwierciedlała niezawodność dynamikę i innowacyjność które charakteryzowały firmę Scame na przestrzeni lat” – powiedział Stefano Scainelli, dyrektor generalny Scame Parre S.p.A.

Zaloguj sie

Nie pamiętasz hasła?

Biuletyn

Bądź pierwszym, który otrzyma od nas ciekawe wiadomości