Kontakt

  SCAME-Polska Sp. z o.o.
ul. Krzywa 3
42-400 Zawiercie
  Tel.: 
  E-mail: handlowy@scame.pl
  NIP: 6492109816
Ogólne kontakty - zamówienia/dostępność/informacje
Telefon      
E-mail - przyjmowanie zamówień     handlowy@scame.pl
 
Zarząd
Prezes zarządu 

Peter Srnka

668 462 095 srnka.p@scame.sk
Prokurent

Beata Węglicka

696 426 744 weglicka.beata@scame.pl
 
Dział finansowy / księgowość
Telefon

 

 

 
Telefon

 

 

 
Główna księgowa

Beata Węglicka

696 426 744 weglicka.beata@scame.pl
 
Dział handlowy / zamówienia
Telefon      
Telefon      
Zamówienia prosimy składać według numerów katalogowych i wysyłać na adres:     handlowy@scame.pl
Specjalista ds. sprzedaży Łukasz Strzępek 660 477 989  
Specjalista ds. zakupów i rozliczeń Marlena Wiekiera 662 106 718 sprzedaz@scame.pl
       
Przedstawiciele handlowi
Dyrektor handlowy Grzegorz Jakubiec 728 315 279 jakubiec@scame.pl
Region:  Lublin / Rzeszów / Tarnów Tomasz Nowacki 692 424 781 nowacki@scame.pl
Region:  Kraków / Katowice / Opole Grzegorz Skorupa 604 798 746 gskorupa@scame.pl
Region:  Warszawa / Łódź / Radom / Białystok Michał Olesik 662 249 829 olesik@scame.pl
Region:  Poznań / Szczecin / Toruń / Gdańsk / Wroclaw
Dawid Kaczmarski 696 426 743 kaczmarski@scame.pl
       
Dział techniczny / oferty
Specjalista ds. techniczno-handlowych Dawid Ociepka 734 447 408 techniczny@scame.pl
       
Dział logistyki / magazyn
Telefon      
Telefon      
Kierownik dz. logistyki i magazynu Patryk Marczyk 662 249 818 magazyn@scame.pl
Zastępca kierownika dz. logistyki i magazynu Karol Cichy 728 315 267  

Zaloguj sie

Nie pamiętasz hasła?

Biuletyn

Bądź pierwszym, który otrzyma od nas ciekawe wiadomości