Kod produktu: 503.12587 (Gniazda)
Gniazdo ADVANCE GRP GD 125A 3P+N+E 6h 346-415V IP66 EX II 2GD
| Model | Gniazda przemysłowe EX |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Częstotliowść pracy | 50Hz |
| Napięcie znamionowe | 346-415V |
| Kolor | CZERWONY |
| Seria | Seria ADVANCE GRP |
| Ilość pól | 3P+N+E |
| Pozycja godzinowa | 6h |
| Prąd znamionowy | 125A |
| Montaż | MONTAŻ POWIERZCHNI |
| Rodzaj produktu | GNIAZDO Z BLOKADĄ MECHANICZNĄ |
| Strefa EX | II 3D |
| Zaciski | zacisk śrubowy |
| Wykorzystanie | Przemysłowy |
| Stopień ochrony | Ochrona przy oblewaniu silną strugą wody |
| Opcje | z mechanicznym blokowaniem |
| Rodzaj połączenia | śruba |
| Grupa i kategorie EX_ | D - Dust |
Bądź pierwszym, który otrzyma od nas ciekawe wiadomości