Kod produktu: 504.6387 (Gniazda)
Gniazdo ADVANCE GRP GD 63A 3P+N+E 6h 346-415V IP66 EX II 2GD
| Model | Gniazda przemysłowe EX |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Częstotliowść pracy | 50Hz |
| Napięcie znamionowe | 346-415V |
| Kolor | CZERWONY |
| Seria | Seria ADVANCE-GRP[GD] |
| Ilość pól | 3P+N+E |
| Pozycja godzinowa | 6h |
| Prąd znamionowy | 63A |
| Montaż | MONTAŻ POWIERZCHNI |
| Rodzaj produktu | GNIAZDO Z BLOKADĄ MECHANICZNĄ |
| Kołnierz | 170X380MM_PAR |
| Strefa EX | II 2GD |
| Zaciski | zacisk śrubowy |
| Wykorzystanie | ATEX |
| Stopień ochrony | Ochrona przy oblewaniu silną strugą wody |
| Opcje | z mechanicznym blokowaniem |
| Rodzaj połączenia | śruba |
| Grupa i kategorie EX_ | GD - Gas & Dust |
Bądź pierwszym, który otrzyma od nas ciekawe wiadomości