| Stopień ochrony IP | IP55 |
| Napięcie znamionowe | 400V |
| Kolor | CZARNY |
| Seria | Seria LIBERA |
| Ilość pól | 3P+N+E |
| Prąd znamionowy | 32A |
| Montaż | MONTAŻ SPŁUKIWANIA |
| Rodzaj produktu | GNIAZDO PODTYNKOWE |
| Rodzaj gniazda i moc | Type 2 3P+N+T 32A 400V~ 22kW |
| Wykorzystanie | E-mobilność |
| Stopień ochrony | Ochrona przy oblewaniu silną strugą wody |
Bądź pierwszym, który otrzyma od nas ciekawe wiadomości