Kod produktu: 200.33233C6 (Gniazda)
Wtyczka 32A 3P+N+E+2xpilot 400V AC IP44 zacisk 6mm²
| Stopień ochrony IP | IP44 |
| Napięcie znamionowe | 400V |
| Kolor | SZARY |
| Seria | Seria LIBERA |
| Ilość pól | 3P+N+E+2pilot |
| Prąd znamionowy | 32A |
| Montaż | PRZENOŚNY |
| Rodzaj produktu | WTYCZKA |
| Rodzaj gniazda i moc | Type 3C 3P+N+T 32A 400V~ 22kW |
| Wykorzystanie | E-mobilność |
| Stopień ochrony | Ochrona przy oblewaniu silną strugą wody |
Bądź pierwszym, który otrzyma od nas ciekawe wiadomości