Kod produktu: 204.CA23B-T2T2 (Stacje ładowania słupkowe)
Słupek CA 2 gniazda z blokadą Typ 2 22kW IP54
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Częstotliowść pracy | 50/60Hz |
| Napięcie znamionowe | 400V |
| Kolor | SZARY |
| Seria | Seria LIBERA |
| Temperatura robocza | -30°C/+50°C |
| Ilość pól | 3P+N+E |
| Prąd znamionowy | 63A |
| Montaż | WIEŻYCZKA |
| Rodzaj produktu | SŁUPEK CA 2 GNIAZDA Z BLOKADĄ |
| Ilość dostępnych gniazd | 2 WPUSTY |
| Wymiary | 385x1510x263mm |
| Stopień ochrony IK | IK10 |
| Rodzaj gniazda i moc | Type 2 3P+N+T 32A 400V~ 22kW |
| Wykorzystanie | E-mobilność |
| Stopień ochrony | Ochrona przy oblewaniu silną strugą wody |
Bądź pierwszym, który otrzyma od nas ciekawe wiadomości